“Починається історичний тиждень”, – Володимир Зеленський 19 червня звернувся до українців

Президент України Володимир Зеленський заявив, що цього тижня слід очікувати посилення ворожої активності Росії.

Про це він заявив у відеозверненні.

“Завтра починається історичний тиждень. Тиждень, коли ми почуємо відповідь від Євросоюзу щодо статусу кандидатства для України… Я думаю, що для всіх очевидно, що від 1991 року було небагато настільки доленосних рішень для України, як очікуємо ми зараз. І я впевнений, що інтересам усієї Європи відповідає тільки позитивне рішення”, – зазначив президент.

Зеленський розповів, що цього тижня використає кожну можливість, щоб захистити європейську перспективу України, зокрема, заплановані нові звернення до європейців.

“Очевидно, що у такий тиждень варто очікувати від Росії посилення ворожої активності. Спеціально – показово. Саме цього тижня. І не тільки проти України, а й проти інших країн Європи. Ми готуємося і ми готові. Попереджаємо партнерів”, – зауважив глава держави.

Президент зазначив, що 19 червня – особлива дата. В цей день відзначають День медика, День батька і День фермера. Зеленський подякував усім лікарям та медсестрам, які рятують сотні життів щодня.

Висловив свою подяку і українським фермерам та усім працівникам агросфери за їхню відвагу і мужність працювати на полях під обстрілами для того, аби не лише українці, але й багато європейців були забезпечені необхідними продуктами харчування.

Кілька слів були звернені до батьків, які виховують своїх синів і доньок так, що весь світ захоплюється їхньою відвагою, силою та любов’ю до рідної держави.

Нагадаємо, що 28 лютого президент Володимир Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі.

Європейська комісія рекомендувала Європейській Раді надати Україні європейську перспективу і статус кандидата на вступ до Євросоюзу.

Рішення Євроради щодо надання Україні статусу кандидата на членство у ЄС очікується 23-24 червня.

Джерело: https://ukrainians.today/

https://www.unian.ua/

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Поділіться з друзями

Головне

Вибачте. Даних поки немає.

Без Політики