Арестович назвав ЛГБТ «людьми з відхиленнями»: подробиці скандалу

Олексій Арестович викликав до себе море агресії з боку ЛГБТ-спільноти через свої некоректні висловлювання.

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович опинився у центрі чергового скандалу.

В ефірі однієї із телепрограм Арестович заявив, що ставиться до представників ЛГБТ як до людей із відхиленнями, чим викликав неймовірне обурення української ЛГБТ-спільноти.

«Я багато разів казав і не буду приховувати: до ЛГБТ я ставлюся як до людей із девіацією, тобто з відхиленнями від норм поведінки. Я в цьому сенсі консерватор. Інша річ, що я точно проти їхнього переслідування», – заявив він.

Політик наголосив, що до ЛГБТ загалом він ставиться нормально, але він проти пропаганди ЛГБТ

«Я вважаю, що в кожному треба передусім бачити людину. Тож до ЛГБТ я ставлюся нормально, а от до пропаганди ЛГБТ – жорстоко. Бо це пропаганда девіації, відхилення від норми, яке має конкретні негативні наслідки для суспільства. Я рішучий противник. До представників ЛГБТ я ставлюся зі співчуттям», – зізнався він.

ЛГБТ-організація «КиївПрайд» уже відреагувала на заяву Арестовича у своєму Instagram та закликала президента Зеленського звільнити радника з посади.

Після хвилі критики Арестович розмістив у соцмережах іронічний допис, у якому намагається присоромити тих, хто засуджує його висловлювання. Політик виставив своє фото в образі Люсі Зайцевої, роль якої виконував у фільмі 2012 року «Не бійся, я поруч», та натякнув, що така хвиля хейту, яка на нього звалилася, може трактуватися як цькування представника ЛГБТ-спільноти.

«ЛГБТ-спільнота обурена і говорить про мою відставку. Але подивіться на це фото і ви зрозумієте – хто має бути обурений по-справжньому. На мою думку, мене переслідують, ні? Вимагаю толерантності», – написав він.

Нагадаємо, раніше радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що «хороші росіяни» можуть поповнити людський ресурс, який Україна втрачає через війну. Ця заява речника Банкової спровокувала скандал у соцмережах, відомі культурні та політичні діячі різко відреагували на слова Арестовича про «маленьку культуру».

Радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі «Фейгін Live» заявив, що поки він в Україні «щось означає», він не дасть збудувати національну українську державу.

За словами Арестовича, українська культура надто маленька, і треба забрати сюди все «розумне з росії та білорусі», інакше воно стане «ресурсом Європи». Арестович також вважає, що Україна має стати центром прихистку для «хороших росіян», і це дозволить розв’язати демографічну проблему, спричинену війною.

«Ця проблема проявилася у зв’язку з темою надання громадянства Невзорову… У нас в Україні багато хто хоче збудувати велику країну з маленькою культурою. Маленька культура – це та, яка годиться для маленької моноетнічної держави типу Угорщини. Але Україна – не така, у нас полікультурна країна. Уніфікація – якою б не була війна, які б лозунги не звучали, яким би не було б бажання забути якнайбільше російських слів… у нас це все несерйозно, це все на рівні фабрики думок, але тенденція, яка за цим стоїть, потребує особливої уваги», – зауважує Арестович.

«Я, поки я тут щось значу, не дам збудувати з України велику країну з маленькою культурою. Якщо Україна не хоче програти війну, вона не має відмовитись від різноманітності», – наголосив радник ОП.

Джерело: https://glavcom.ua/

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Поділіться з друзями

Головне

Вибачте. Даних поки немає.

Без Політики