Якщо не стане України

Уявімо, що ми все-таки не змогли вистояти перед ворогом. І ми розглянемо цю ситуацію під іншим кутом. Яким буде подальший сценарій для всього світу?

 1. До Європи попрямують нові мільйони трудових мігрантів. І радість від дешевих трудових рук перетвориться на паніку та кризу.
 2. Мільйони голодних людей обрушать ринок праці Єврозони.
 3. Друк нових грошей — подвоїть інфляцію та призведе до руйнування звичної економічної системи.
 4. Втрата України призведе до монополізації Європейського ринку газу. Вплив Росії зросте. Українські сховища газу не працюватимуть на користь європейських країн.
 5. Агресор отримає можливість контролювати понад 30% світового ринку зерна, що призведе до нових поступок із країн заходу, але разом із цим до зростання нестабільності в Африці та на близькому Сході.
 6. Нові революції та війни у ​​нафтових та газових регіонах призведуть до збільшення зростання ціни на газ та нафту у світі.
 7. Агресор, отримавши Україну, посилить монополію на ринку титану. Україна — це 20% світових ресурсів. Боїнг та Аеробус вже ніколи не зможуть відмовитися від нього. А разом із цим промисловість та ВПК Європи та США потраплять у велику залежність від Росії
 8. Біля кордонів ЄС стоятимуть російські Буки та Іскандери. Але це тимчасово. Росія неодноразово згадувала свої апетити — країни Балтії, скандинави, Польща, Румунія. Європа перетвориться на Пекло…

Це все може відбутися за 1 рік. Або ж навіть менше.

Але чому деякі лідери країн пропонують нам скласти зброю, віддати деякі території окупантам?

Все просто – війна показала свої негативні наслідки і в деяких країнах Європи.

 1. Певні великі іноземні компанії вийшли з ринку агресора, тим самим втративши приблизно 100 млрд євро на рік.
 2. Вартість газу виросла зі 100 доларів до 200 доларів, як і бензину – з $1,2 до $2,6, як сьогодні
 3. Інфляція зараз становить 8%.

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Поділіться з друзями

Головне
Без Політики