Новий герой України: за що 19-річному нацгвардійцю присвоїли почесну нагороду

Володимир Зеленський відзначив юного нацгвардійця званням Героя Україна. 19-річний воїн вразив усю Україну своїми успіхами на фронті.

Юнак боронить Україну від російського вторгнення на Запорізькому напрямку, на його рахунку – 6 збитих ворожих літаків Су-25 та одна крилата ракета.

Героя, який за допомогою ПЗРК “Ігла” ефективно нищить ворожу авіацію, прозвали “Запорізьким месником”. Про нагородження нацгвардійця найвищою державною нагородою повідомив у ході брифінгу начальник оперативного управління Головного управління НГУ Олексій Надточий.

Він розповів про вражаючи досягнення нацгвардійця, якому ледь виповнилося 19-ть, у захисті українського неба від ворожої авіації, а віднедавна – ще й від крилатих ракет.

“Так, 16 липня ним із ПЗРК було збито крилату ракету, а 17 липня – літак Су-25. Усього на його рахунку – 7 уражених цілей, з них 6 літаків і 1 крилата ракета. До речі, боєць – Герой України”, – сказав Надточий.

Сам воїн про те, що робить, казав так:

“У принципі, мені подобається, моїм товаришам теж…. Це не так тяжко, як здається. Але головне, що це має результати – менше ворожих літаків руйнуватимуть наші міста, а їхні пілоти знатимуть, що їхній виліт може бути останнім”.

Свою “Іглу” він називає “подружкою” – і впевнений, що попереду у них ще багато знищених ворожих літаків.

У соцмережах українці вже після третього збитого літака прозвали молодого нацгвардійця “запорізьким месником”. Він же на досягнутому зупинятися зовсім не збирається. Останні дві цілі, про які стало відомо назагал, він уразив менше ніж за добу: близько 22:00 16 липня воїн збив черговий Су-25, а вже вранці наступного дня – перервав політ російської крилатої ракети.

Справжнього імені Героя досі не розголошують, а його обличчя – не показують. Однак відомо, що хлопець носить псевдо “Бандіт”, а родом Герой – з Івано-Франківської області.

Джерело: https://prolviv.com/

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Поділіться з друзями

Головне
Без Політики