Наступ росії сповільниться через брак ресурсів, проте Україні потрібно допомогти озброєнням — британський прем’єр

Британська розвідка засвідчує, що темпи наступу російських військ на території України можуть сповільнитись найближчими місяцями. Причиною тому є брак ресурсів. Проте Україна потребує допомоги в озброєнні для контрнаступу.

Про це заявив премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон в інтервʼю групі європейських видань, пише Reuters.

«Наша розвідка вважає, що найближчими місяцями росія може дійти до точки, коли більше не буде ніякого руху вперед, оскільки вона вичерпає свої ресурси», — сказав Джонсон.

За його словами, Україні потрібно допомогти «переламати динаміку», тож на цьому він буде наполягати на саміті «Великої сімки».

«Оскільки українці мають можливість почати контрнаступ, це потрібно підтримати. Технікою, яку вони від нас вимагають», — сказав прем’єр-міністр.

На запитання, як виглядатиме перемога України чи поразка росії, Джонсон заявив, що це має бути «принаймні відновлення статус-кво, який був до 24 лютого» та щоб російсько-окупаційні війська були відкинуті від районів, у які вторглися.

Що передувало?

Борис Джонсон 18 червня у колонці виданню The Sunday Times написав, що його країна та союзники з Заходу повинні зробити чотири життєво важливі кроки на тлі затяжної війни росії проти України.

Так, прем’єр-міністр Великої Британії вважає за необхідне допомогти Україні зброєю, а також зберегти життєздатність країни, відновити експортні маршрути і розблокувати українські морські порти.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Поділіться з друзями

Головне
Без Політики