Данілов повідомив, де росія утримує полонених захисників Маріуполя

Тепер Маріуполь – це не просто місто. А осередок героїв та відданих захисників України.

Відомо, нещодавно відбулася евакуація з Азовсталі. Яка зараз доля захисників, котрі серед стін заводу героїчно оберігали місто?

Секретар РНБО Олексій Данілов наголосив, що зараз росіяни вивезли і утримують на тимчасово окупованій території Донецької області наших захисників:

Ще раз наголошую: кількість людей це не 100 і не 200 осіб, це значно більше. І тому сказати, що всі там перебувають, ми остаточно не можемо. Ми точно можемо сказати, що переважна більшість, може і всі, перебувають на Донеччині.

Обмін можливий, але чому ми так затягуємо з цим процесом?

У цих процесах бере участь не тільки наша країна, є міжнародні інституції, які допомагають у цьому. Тут головне – не нашкодити. І багато не треба говорити. Будемо чекати, щоб ті домовленості, які є, обов’язково були виконані, і всі хлопці і дівчата, які сьогодні в полоні, які пройшли Маріуполь, обов’язково повернулися живими і здоровими. Ще раз наголошую: тут головне зараз – не зробити зайвих кроків, щоб агресор не звинуватив нас у зриві тих чи інших речей. Це дуже тонка річ.

За своїх синів, братів  та чоловіків борються і на інформаційному фронті – наприклад, сестра морпіха “Волини” Тетяна Харько відвідала прямий ефір 1+1.

Віримо у перемогу! Слава Україні!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Поділіться з друзями

Головне
Без Політики