“Чекають “русский мир” – Гайдай пояснив, чому півтисячі людей не евакуюються з “Азоту”

Зараз на заводі “Азот” у Сіверськодонецьку ( Луганська область ) залишаються 568 людей, з них 38 – діти. Люди вперто ігнорують прохання евакуації до безпечних населених пунктів України.

Люди думають, якщо вони в бомбосховищі – значить, у безпеці. Вони не хочуть виїжджати кудись під обстрілами. Якась частина людей, можливо, чекає “русский мир”. Я не виключаю і такий варіант, на жаль. Ми привозили генератори, воду, достатню кількість гуманітарних вантажів. Крім нас і волонтери до них приїжджали. В принципі, рік, пів року або декілька місяців прожити в цих бомбосховищах буде неможливо. Оскільки продукти, засоби особистої гігієни, вода закінчуються. Але запас на декілька тижнів у них є, – доповідає голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Варто зауважити, що на “Азоті” (на відміну від “Азовсталі”) немає розгалуженої мережі бомбосховищ – зазначила Ірина Верещук.

Відомо, що зараз бої з російськими військами за Сіверськодонецьк ведуться вже в промисловій зоні.

Російські окупанти планують вийти на рубежі Луганської області до 26 червня. Зараз російська армія кинула фактично всі свої сили і засоби, щоб штурмувати населені пункти довкола. Вони намагаються прорвати захист наших військ, які здійснюють оборону Лисичанська і Сіверськодонецька, взяти їх в оточення.

Віримо у перемогу!

Слава Україні!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Поділіться з друзями

Головне
Без Політики