Батька не стало під Дебальцевим, а сина – під Сєвєродонецьком: героїчна історія родини Завірюхіних

Історія родини, завдяки якій ми маємо можливість спати спокійно в теплих і затишних ліжках. І батько, і єдиний син за волю і незалежність України віддали своє життя, бо вірили, що їхня жертва ніколи не буде марною. Нам залишається лише пишатися вірними синами українського народу, молитися за упокій їхніх душ і завжди пам’ятати, яка ціна нашої волі.

Як каже мер міста Бровари, Ігор Сапожко, Завірюхін-молодший віддав своє життя 15 червня – коли разом із побратимами потрапив в складну ситуацію в наступі під Сєвєродонецьком.

Боєць ЗСУ Михайло Завірюхін – син легендарного українського розвідника Ігоря Завірюхіна, якого не стало ще у 2015 році під Дебальцевим.

“Гідний син свого батька, представник військової династії – Михайло – з перших днів пішов до лав ЗСУ – захищати свою землю, свою державу, свою сім’ю”, – написав Сапожко.

Декілька слів написав на Facebook і бойовий побратим Завірюхіна-молодшого – Сергій Волков.

“У 2015 році під Дебальцевим загинув мій вчитель, офіцер розвідки, герой і людина планетарного масштабу – Завірюхін Ігор Анатолійович. Сьогодні підтвердили загибель мого товариша, бійця ЗСУ Завірюхіна Михайла Ігоровича”, – сказав він.

Світла пам’ять героям України, низький уклін і подяка за те, що заплатили своєю кров’ю за мирне небо над нашими головами.

Джерело: https://stories.in.ua/

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Поділіться з друзями

Головне
Без Політики